środa, 18 lipca 2018

Już wkrótce 3,5 tysiąca zielonych autobusów wyjedzie na polskie drogi

Autobusy elektryczne w Polsce nie są wielką nowością. Chociażby rodzimy producent Solaris już od kilku lat produkuje takie pojazdy. Podobnie jak reszta jego produkcji, są to autobusy znane, doceniane nie tylko w Europie. W najbliższym czasie pojawi się ok. 3,5 tysiąca autobusów komunikacji miejsk...
Czytaj cały artykuł: Już wkrótce 3,5 tysiąca zielonych autobusów wyjedzie na polskie drogi
TRANSPORT I LOGISTYKA, WIDEO Adrian Furgalski, ZDG TOR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz