niedziela, 8 listopada 2015

SEG: Przy niskich stopach procentowych spółkom nie opłaca się emitować akcji

Niskie stopy procentowe skłaniają spółki raczej do emisji obligacji niż nowych akcji. Część z nich w ogóle nie szuka nowego kapitału, bo ma potrzebne pieniądze. Nieatrakcyjne oprocentowanie lokat mogłoby wpłynąć na wzrost zainteresowania inwestorów giełdą, ale...
SEG: Przy niskich stopach procentowych spółkom nie opłaca się emitować akcji
BIZNES

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz