niedziela, 8 listopada 2015

CTE planuje wejść na główny parkiet GPW jeszcze w tym roku. Z emisji akcji chce zebrać nawet 4 mln zł

Spółka zajmująca się przetwarzaniem mikrosfery, chce zadebiutować na głównym rynku GPW i wypuścić na rynek do 650 tys. akcji, z których pieniądze przeznaczy na inwestycje i rozwój firmy. Jak zapowiadają jej przedstawiciele, będzie to okazja do wejścia n...
CTE planuje wejść na główny parkiet GPW jeszcze w tym roku. Z emisji akcji chce zebrać nawet 4 mln zł
BIZNES

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz